Rady & tipy

Léky na hemoroidy

Nejúčinnější léky na hemoroidy

Prozradíme vám, jak poznat nejúčinnější léky na hemoroidy, co by nemělo chybět v jejich složení a čím se hodí léčbu doplnit.

Vyhřezlé hemoroidy

Vyhřezlé hemoroidy: Příznaky, příčiny a možnosti léčby

Vysvětlíme vám, co jsou to vyhřezlé hemoroidy, prozradíme, proč se objevují a také poradíme, jak se jich co nejúčinněji zbavit.

Za jak dlouho se hemoroid vstřebá?

Za jak dlouho se hemoroid vstřebá?

Prozradíme vám, za jak dlouho se hemoroid vstřebá a odpovíme vám na několik dalších klíčových otázek ohledně tohoto nepříjemného onemocnění.

Hemoroidy po porodu

Jak se vypořádat s hemoroidy po porodu

Pro novopečenou maminku jsou hemoroidy po porodu to poslední, čím by se chtěla zabývat. Přesto, že ve většině případů nejsou vážným zdravotním problémem, jsou velmi nepříjemné a když se objeví, netoužíme po ničem jiném, než se jich rychle zbavit. Poradíme vám, jak na to.

vnitřní hemoroidy

Vnitřní hemoroidy – proč se objevují a jak se jich zbavit

Vnitřní hemoroidy vznikají rozšířením cév ve stěnách konečníku. Přesto, že se objevují v nejspodnější části rekta, jsou natolik uvnitř, že možná ani netušíte, že tam jsou. Poradíme vám, jak s tímto nepříjemným problémem účinně bojovat.

vnější hemoroidy

Vnější hemoroidy: léčba a prevence

Vnější hemoroidy nás sice přímo neohrožují na životě, přesto jsou nepříjemné a svěřit se kvůli nim do péče lékaře je pro mnoho z nás choulostivé. Poradíme vám, jak se hemoroidů zbavit a znovu si je nepřivodit.

Příznaky hemoroidů

Příznaky hemoroidů a jejich řešení

Hemoroidy sice jednou za čas trápí až polovinu populace, přesto se o nich moc nemluví. Jsou totiž choulostivé a zároveň nejsou životu nebezpečné. I tak nás ale dokáží pěkně potrápit. Poradíme vám, jak příznaky hemoroidů rozpoznat a hlavně jak se jich zbavit.

Operace hemoroidů

Operace hemoroidů: druhy zákroků a následná péče

Vysvětlíme vám, jaké operace hemoroidů existují, jak jsou náročné, bolestivé a také vám poradíme, jak si zpříjemnit dobu po zákroku.

Hemoroidy u dětí

Jak léčit hemoroidy u dětí: 7 bezpečných rad

Ani nejmenším se tyto bolestivé a nepříjemné potíže nevyhýbají. Poradíme vám, jak účinně a zároveň šetrně léčit hemoroidy u dětí.

Hemoroidy v těhotenství

Hemoroidy v těhotenství a vše, co je o nich dobré vědět

Vysvětlíme vám, proč se hemoroidy v těhotenství objevují, proč právě gravidita zvyšuje riziko jejich vzniku a hlavně poradíme, jak se s nimi co nejúčinněji vypořádat.

Specializovaná pracoviště