Rady & tipy

Hemoroidy po porodu

Jak se vypořádat s hemoroidy po porodu

Pro novopečenou maminku jsou hemoroidy po porodu to poslední, čím by se chtěla zabývat. Přesto, že ve většině případů nejsou vážným zdravotním problémem, jsou velmi nepříjemné a když se objeví, netoužíme po ničem jiném, než se jich rychle zbavit. Poradíme vám, jak na to.

Vnitřní hemoroidy – proč se objevují a jak se jich zbavit

Vnitřní hemoroidy vznikají rozšířením cév ve stěnách konečníku. Přesto, že se objevují v nejspodnější části rekta, jsou natolik uvnitř, že možná ani netušíte, že tam jsou. Poradíme vám, jak s tímto nepříjemným problémem účinně bojovat.

Vnější hemoroidy: léčba a prevence

Vnější hemoroidy nás sice přímo neohrožují na životě, přesto jsou nepříjemné a svěřit se kvůli nim do péče lékaře je pro mnoho z nás choulostivé. Poradíme vám, jak se hemoroidů zbavit a znovu si je nepřivodit.

priznaky hemoroidu a jejich reseni

Příznaky hemoroidů a jejich řešení

Hemoroidy sice jednou za čas trápí až polovinu populace, přesto se o nich moc nemluví. Jsou totiž choulostivé a zároveň nejsou životu nebezpečné. I tak nás ale dokáží pěkně potrápit. Poradíme vám, jak příznaky hemoroidů rozpoznat a hlavně jak se jich zbavit.

Operace hemoroidů: druhy zákroků a následná péče

Vysvětlíme vám, jaké operace hemoroidů existují, jak jsou náročné, bolestivé a také vám poradíme, jak si zpříjemnit dobu po zákroku.

mast na hemoroidy, ktera funguje

Mast na hemoroidy a další účinné tipy, jak se jich zbavit

Prozradíme vám, která mast na hemoroidy skutečně funguje a přidáváme dalších 6 tipů na přírodní přípravky.

Rychlá a účinná léčba hemoroidů

Hemoroidy sice nejsou životu nebezpečné, dokáží však výrazně znepříjemnit naše běžné fungování. Poradíme vám, jaká léčba hemoroidů je skutečně účinná.

Babské rady na hemoroidy, které fungují a které ne

Poradíme vám, které babské rady na hemoroidy opravdu fungují a které naopak ne.

Kdy používat čípky na hemoroidy

Poradíme vám, v jakých případech jsou čípky na hemoroidy účinnější než masti či jiné přípravky a také vám vysvětlíme, jak je správně používat.

Jak léčit hemoroidy u dětí: 7 bezpečných rad

Ani nejmenším se tyto bolestivé a nepříjemné potíže nevyhýbají. Poradíme vám, jak účinně a zároveň šetrně léčit hemoroidy u dětí.

Specializovaná pracoviště